Hakkımızda

Çiftçi Restaurant İşletmeleri 1988 yılında aile reisi Sn. Fevzi Çiftçi öndeliğinde zincirin ilk restaurantı olan Dürüm Et Lokantası’nı İstanbul Büyükçekmece ilçesinde açarak sektöre adım atmıştır.

Her daim kaliteli ürün, hızlı servis ve uygun fiyat politikası ile koşulsuz müşteri memnuniyetini kendine prensip edinen Çiftçi ailesi süreç içerisinde ikinci ve üçüncü kuşak aile fertlerinin de işin mutfağından yetişerek işletme bünyesinde çeşitli görevlerde sorumluluk almasıyla birlikte büyüyen bir yapıya kavuşmutur.

Çiftçi Restaurant İşletmeleri Dürüm Et Lokantası, Batı Garden Cafe 7 Restaurant ve Memnun Bursa İskender adlarında üç farklı marka altında dört restaurantı ve 180 çalışanı ile sektördeki faaliyetlerini sürekli yenilikçi yaklaşımı ile geliştirerek sürdürmektedir.

Çiftçi ailesinin hedefi; ülke geneline nam salmış geleneksel lezzet ve tecrübelerini globalleştirme çerçevesinde farklı kültürlerde dünyanın önde gelen ülkelerine taşıyarak ülkemizi en iyi şekilde temsil etmektir.

Batı Garden Cafe & Restoran

2010 yılı Mimaroba’da açılan Batı Garden 2014 yılı ikinci şubesini Büyükçekmece Gürpınar sahilinde açmıştır. Özel hazırlanan mangal masalarımız ile usta da sizsiniz, müşteri de…  Futbolseverler için de Restoranımızın her yerinden maç yayını yapılıyor.

Günün her saati zengin kahvaltı menülerinin yanı sıra sevdiklerinizle muhteşem manzara eşliğinde çay kahve içmeye de gidebileceğiniz Batı Garden’lar kışın şömine sıcaklığı yazın deniz esintisi ile haftanın yedi günü size hizmet veriyor.